Salon Meblowy KOMFORT

Komfort to nowy salon meblowy w Gorlicach o powierzchni 1500 m². Dzięki nawiązaniu współpracy z ponad 30 renomowanymi producentami, znajdziesz tu bogate wyposażenie m.in. salonu, sypialni, pokoju, biura czy kuchni.

W ofercie posiadamy również meble własne, których produkcją zajmujemy się od 1996 roku. Na zamówienie wykonujemy meble pokojowe, młodzieżowe, kuchenne, łazienkowe, szafy pod zabudowę, garderoby oraz elementy wyposażenia przedpokoju. Materiały wykorzystywane do produkcji mebli gwarantują ich wysoką jakość i oryginalność oraz trwałość przez długi czas. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie, w połączeniu z pasją oraz pełnym zaangażowaniem w tworzenie produktu, pozwala nam oddać w Twoje ręce meble wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe. Indywidualne podejście do każdego zamówienia gwarantuje niepowtarzalność i zadowolenie z finalnego produktu.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu meblowego Komfort i zapoznania się z naszą ofertą. Istnieje możliwość zakupu na raty oraz bezpłatnego transportu pod wskazany adres. Na miejscu pozostajemy do Twojej dyspozycji i w razie pytań zawsze służymy pomocą.